1 / 1
EKSTRA MODEREN STAN ...sifra 0001/4
72.000 €
Цената е фиксна
18.10.2022 05:50

Чаир / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Plasticarska ulica, do Komunalna higiena

Stanot e kompletno nov
Opremen do najmala sitnica, ultra lux
2 golemi spalni sobi
Lokacija e top, lesna komunaikacija so site tocki vo gradot

Moze da go kupi so ucestvo i rati edinstveno preku DORA INVEST
KOnatkirajte ne pobrzo

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

DORA INVEST
GTC prizemje
Потврден огласувач
071714922 075 494101 075 494 102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам