1 / 11
Hyundai Trajet 2.0
2.700 €
17.01.2023 06:28

Велес / Велес

Марка:

Hyundai

Модел:

Trajet

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Hyundai Trajet 2.0 crdi..... 2002 godina Top sostojba .... Uvezeno pred 10 godini od Germanija so realna kilometraza ....Registrirano do 02.2023

*Klima
*Servo
*Centralno
*Elek.na 4 stakla
*Elek.na retrovizori
*CD radio
*x6 AirBag
*7 Sedista

072 225 661 .....Poveke info

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oglasi
Потврден огласувач
072225661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам