Se prodava niva od 10000 m2
1 €
25.12.2022 17:34

Битола / Битола

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata se naogja vo atarot na selo Brusnik na 300 metri od ciflik restoranot na patot kon filternicata za Voda

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

tomi
Потврден огласувач
075201878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам