1 / 4
Piaggio Beverly 300ie
3.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 15:31

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2014

Модел:

Beverly

Километри:

40000

Piaggio Beverly, servisiran, registiran do mart 2023, zelen karton, 2012 godina, 42.000 km, moze zamena za drug skuter ili motor, cena po dogovor, slikite se od skuterot, molam info na watts app/viber ili mail 070243469

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Sase
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам