1 / 2
Ford Ka na delovi
450 €
11.02.2023 10:13

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Ka

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Cela za delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
0389075309529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам