МЕСТО ВИКАНО ЛОЗЈЕ ОБРАБОТЛИВО ЗЕМЈИШТЕ 800 М2
15 €
18.10.2022 10:46

Битола / Битола

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Останато

МЕСТО ВИКАНО ЛОЗЈЕ- ДИХОВО ОБРАБОТЛИВО ЗЕМЈИШТЕ ОКОЛУ 800 М2, 20 М2 ОД ГЛАВНИОТ ПАТ НА МЕСТОТО.
ЦЕНА: 15 ЕВРА/ 1М2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

SIGUREN DOM
Leninova bb
Потврден огласувач
076441335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам