Се бара Готвач
30.000 МКД
01.11.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Ресторан „Кантина“ во Дебар Маало бара готвач со искуство.
Телефон за контакт - 078305915 Бојан

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071 262 836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам