1 / 5
PREVOZ, PRESELBI, ISFRLANJE SUT
По Договор
19.03.2023 10:59

Скопје Центар / Скопје

VRSIME PREVOZ NA:
-Preselbi
-Gradezni materijali
-Prevoz na stoka
-Isfrlanje na sut.
RABOTIME I SO:
-Betonirajne (so nasa mesalica)
-Obrabotuvanje na zemja (so kultivator)
-Odrzuvanje na trevnici (so elektricna kosalka)
-----BRZO, EVTINO, KVALITETNO-----
Tel.za kontakt:
076722880
Stole

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
+38975728671
Испрати Е-маил до огласувачот

PREVOZ, PRESELBI, ISFRLANJE SUT

1 €

PREVOZ, PRESELBI, ISVRLAJNE NA SUT

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам