1 / 4
RENAULT MIDLUM SO KRAN
По Договор
01.02.2023 12:11

Битола / Битола

Renault 250/16 so kran,12 metra,6 tona nosivost8000 kg,2001 god registriran cela godina

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

BAVARIA CENTRUM
Потврден огласувач
070207063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам