1 / 4
ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)
600 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2023 12:32

Чаир / Скопје

Испраќам по карго    

Xaрд диск HDD:

> 2 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka) 690 euro
garancijа 1 godina

Mozhna zamena,

https://www.asus.com/Motherboards-Components/Graphics-Cards/TUF-Gaming/TUF-RTX3080-10G-GAMING/

https://www.facebook.com/arenacomputersMK/photos


Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

DELL OPTIPLEX 7010

7990 €

HP PRODESK 400 G3 MT

15990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам