1 / 12
For Rent Apartman do ezero,Centar
40 €
17.01.2023 13:28

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

33 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Partizanska br 10

🌅Apartmanot se naoga na samo nekolku cekori do ezerskiot kej vo centarot na gradot, blisku do se,so pogled na ezero i planina i e odlicno mesto za relaksacija i odmor.Bidete nasi gosti i rezervirajte na 38975439092
✴️Wifi✴️TV✴️Klima✴️Kujna

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Jovan
Потврден огласувач
075439092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам