1 / 2
Graficka RTX 3070 GAMING X TRIO 8GB - 490 euro
450 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.12.2022 13:37

Чаир / Скопје

Испраќам по карго    

Xaрд диск HDD:

> 2 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Mozhna zamena...

GeForce RTX™ 3070 GAMING X TRIO 8GB - 490 euro

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka) 690 euro


https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-3070-GAMING-X-TRIO

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Dell Optiplex 9020

9499 €

Fujitsu ESPRIMO P910

18490 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам