1 / 2
METALNI PROFILI 200X100X10 MM
1 МКД
02.03.2023 19:55

Аеродром / Скопје

Dva metalni profili so dolzina od 2.25m

Cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Oglasuvam
Потврден огласувач
38970207777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам