1 / 8
Alfa Romeo 147 1.6
3.350 €
21.11.2022 12:30

Виница / Виница

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Alfa Romeo 147, регистрирано до 8 месец 2023.

078-213-333
078-669-666
078-393-313

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Autoking Vinica
Потврден огласувач
078213333 078669666
Испрати Е-маил до огласувачот

Audi A6 Avant 3.0 TDi 2008g

8300 €

Range Rover Sport 2008 3.6 TD8

15500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам