1 / 6
Fisher 202 future resiver
4.990 МКД
Цената не е фиксна
19.03.2023 14:48

Ѓорче Петров / Скопје

Fisher resiver vo odlicna sostojba 2x28w na 8oma so fabricki tranzistori zvuk kako lampas cisti visoki tonovi i dlabok bas. Radioto ima odlicen priem na stanici. Godina 1971-1973.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070293542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам