1 / 6
Volkswagen Passat - 2.0 TDI
5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.10.2022 16:20

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW Passat B6 2.0 TDI
144 HP / 105KW
Рачен менувач - 6+R
Одлична состојба
Без удари

Сменето уље и филтри пред 5000км
Сменет ребраст каиш пред 5000км
Сменета ламела пред 10000км
2 пара гуми

Може да се види во секое време.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
076451838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам