1 / 4
Nissan Almera
По Договор
Денес 18:36

Брвеница / Тетово

Марка:

Nissan

Модел:

Almera

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Nissan Almera na delovi 2.2d motor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Filip
Потврден огласувач
070347669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам