1 / 10
Bmw e90 320d 116hp 2009 Facelift
8.200 €
02.02.2023 09:02

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

316

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW E90 116hp FACELIFT 2009 god
Bez nikakvi vlozuvanja. Od oprema poseduva:

-Start stop
-Kozen enterier
-Dvozonski klimatronik
-Multifunkcionalen volan so podesuvanje
-Elektrika na prozori i retrovizori
-Senzor za dozd
-Bluetooth, AUX, CD
-Tempomat
-16" original BMW bandazi so novi zimni gumi i dr…
Ekonomicno vozilo so mala potrosuvacka.
Novi diskovi i plocki napred i nazad
Redovno servisirano i odrzavano.

Registrirano so zelen karton cela godina.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Krste
Потврден огласувач
078269216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам