1 / 1
Lozje 5dekari
1 €
23.01.2023 17:48

Неготино / Неготино

Квадратура:

5 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lozje smederevka so povrsina od 5dekari mestoto vikano krecov dol vo S.dolni disan lozjeto se naoga pred seloto ima 150m crn pat
Lozje vranec se prodava od 3.5dekari mesto vikano tirgina pred seloto D disan cena po dogovor inf 075782214

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075782214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам