1 / 9
EBIKE velosiped tocak
999 €
Цената не е фиксна
18.10.2022 19:38

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava Ebike koristen solidno zacuvan
BH Easy motion EVO 27,5
https://electricbikereview.com/easy-motion/evo-27-5/

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Roki
Потврден огласувач
075215555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам