1 / 5
Kirby Sentria 1
420 €
04.11.2022 17:36

Карпош / Скопје

Kirby Sentria 2 Malku koristena vo domasni uslovi ,so cetki perac novi itn ,Moze da se vidi i proba ,masinata e Kako nova cena extraaa
Najdobra za temelno cistenje protiv alergii itn
Tel 02/3080302 ,najdobra prafoamukalka na pazarot

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
023080302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам