1 / 1
Sako Palto
500 МКД
Цената е фиксна
31.01.2023 15:16

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Сакоа палто

Големина:

58

Боја:

Темно сина

Od odelo vrednost kupeno 7200 denari.
Sakoto e teget boja slikata e malku nejasna.
Cena smesna
500 denari
Samo seriozni koj sakaat.


Nemoj da mi se javuvate za gluposti
Poraki titki ne prakajte ne odgovaram.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071583023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам