1 / 3
Sony 18-135mm f3.5-5.6 OSS (Sony E Mount)
560 €
620 €
29.01.2023 15:51

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

🔴 СЕ ПРОДАВА ОБЈЕКТИВ:
Sony 18-135mm f3.5-5.6 OSS (Sony E Mount)
+ Lens Hood (Sony)

📷 За SONY Mirrorless a6000, a6100, a6300, a6400, a6500, a6600, A7ii, A7iii, A7iv...

✅ * НОВ * никогаш не користен.

ℹ️ Одличен објектив за секаква примена еден од најдобрите на пазар, има Стабилизација на слика, Автоматски Фокус, широк за пејсажи а и голем зум (многу остар за портети), лесен и мал за патување.
* Јавете се ќе се договориме.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Објективи

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
070730494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам