1 / 9
Alfa 156 2.0ts na delovi moze i cela mk dokumenti
550 €
Цената не е фиксна
30.01.2023 19:44

Радовиш / Радовиш

Kolata e so izgoren motor se drugo e vo top sostojba.
Za delovi ama uste e cela moze i cela da ja dadam 550e

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Krste
Потврден огласувач
77831203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам