1 / 5
P21rodavam velosip21ed
12.000 МКД
09.03.2023 09:10

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

20 "

Prodavam velosiped GT ODLICEN USA

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
070 360 349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам