1 / 1
Kupuvam sadnici orasi
80 МКД
05.12.2022 19:17

Аеродром / Скопје

Kupuvam sadnici orasi dvogodisni, za sadenje..Golemina da ne se pod 150 sm,plakam po 80 den, od komad,, moz domasen orav avtohton, sejnel,ili dr.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

slobodan
///////
Потврден огласувач
070252021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам