1 / 2
Iveco turbostar 360ks delovi zf mejnac
По Договор
08.03.2023 23:18

Битола / Битола

Ivekoto e vo ispravna sostojba mozi i na delovi
Motor odlicen so garancija
Mejnac zf 4x4 i polovinki vo odlicna sostojba so garancija
Federi vozdusni predni zadno
Ispravni kocnici

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

BORCE
Потврден огласувач
075261100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам