1 / 6
Велосипед / Точак / Velosiped / Tocak
6.500 МКД
26.01.2023 21:09

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Се продава.. во одлична состојба!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

aaaaaa
Потврден огласувач
075566947
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам