1 / 1
*** OTKUP KUPUVAM Apple iPhone 13 14 14 Pro 14 Pro Max ***
999 €
23.02.2023 09:35

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Otkupuvam telefoni:

iphone 13
13 pro
13 pro max
14
14 plus
14 pro
14 pro max

NE NUDETE DRUGI MODELI!!!

Moze i novi i koristeni!!! CENA po dogovor.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

iButik.mk
Do Broz Kafe (Bul. Partizanska)
Потврден огласувач
077908080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам