1 / 3
Seat Ibiza 1.4 benzin / povolno
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2022 02:10

Кичево

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Seat Ibiza 1.4 1999 god, benzin, makedonski tablici, predni gumi zimski skoro novi


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes C220 CDI Redisign| 1999g | Za delovi

0 €

VW Polo 1.4 cela ili na delovi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам