1 / 2
Lg nehus ubuntu
800 МКД
Цената е фиксна
19.12.2022 12:41

Кичево

Марка:

LG

Модел:

Lg nexus ubuntu

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Mikeofonot ne raboti brz doagja so maska bez polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

sinisa
4juli 148!7
Потврден огласувач
078342431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам