1 / 12
Peugeot 207 CC
4.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2023 09:44

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Peugeot 207 CC
Колата е во перфектна состојба регистрирана до 26.09.2023 со нови гуми.
Од опрема поседува:
-Roland Garros кожен ентериер
-Греачи на седишта
-Паркинг сензори
-Темпомат
-Фабричко радио со команди на волан со нови JVC звучници купени oд Zec electornic
-Ксенон светла
-Корнер светла
-Follow me home светла
-Борд компјутер
-ASB/ESP
-Централно далечинско со автоматско заклучување на ретровизори
-Алуминиумски бандажи 17" со нови гуми 215/45/17

Направен е мал и голем сервис,мотор,подвозје,кочници кровот работи перфектно проверка каде сакате кога сакате.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ant
Потврден огласувач
071367757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам