1 / 11
Mercedes Benz CLS 320 CDI neuvezen
11.800 €
01.02.2023 15:25

Куманово / Куманово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e kupeno novo vo Mak Auto Star, proizveden 2007, 188.000km mozna proverka. Napraven servis, registriran so zelen karton, novi gumi. Od oprema poseduva harman kardon audio sistem, el. podesivi sedista, tempomat/limiter, parking senzori, 18 incni aluminiumski bandazi, sunset red leather interier, itn. Odlicna sostojba motor, menuvac, podvozje, za povekje informacii, 070-240-943.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070240943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам