1 / 7
Mercedes-Benz B 180 CDI
4.900 €
22.11.2022 09:57

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 180

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes-Benz B 180 CDI , за повеќе информации обратете се на :
078-213-333
078-669-666
078-393-313

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Autoking Vinica
Потврден огласувач
078213333 078669666
Испрати Е-маил до огласувачот

VW Polo 1.2i 12V

0 €

Alfa Romeo 147 1.6

3350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам