Продавам ливада до фудбалското игралиште Буково
1 €
19.10.2022 13:16

Битола / Битола

Квадратура:

2478 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава ливада со површина од 2478 м.квадратни во месноста наречена: „Падарница“ и „Под лозја“ во непосредна близина на фудбалското игралиште во с.БУКОВО, со регулиран Имотен лист и Катастарска парцела. Цена по договор.
Заинтересираните да се јавуваат на тел. 078 204 354 - Владо.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Прима
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам