1 / 8
Se prodava Ford Fiesta
5.100 €
22.01.2023 15:37

Гостивар / Гостивар

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo top sostojba.napraven golem servis.registriran na 05 09.2022.god.so dosta solidna oprema.pominati 135 000 km.mozna zamena so vasa doplata.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
078444683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам