1 / 5
Ducati Hypermotard 800cc
5 €
Цената не е фиксна
22.02.2023 12:14

Велес / Велес

Марка:

Ducati

Вид:

Спортски

Година:

2010

Модел:

HIPERMOTARD

Километри:

25000

Ducati Hypermotard 800cc 2010g vo odl sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

MOBIL EM
Akademik Penčo Davčev
Потврден огласувач
070663601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам