1 / 11
RESERVED Jakna - Original !!!
1.200 МКД
27.11.2022 15:23

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Други

Se prodava original jakna od brendot RESERVED so golemina XL ( otprilika odgovara za lica so visina pomegu 180 i 190 cm i tezina megu 80 i 100kg.)
Jaknata e vo odlicna sostojba, kako nova,socuvana bez ostetuvanja, donesena od stranstvo.

Cena............ 1200 den

Tel. 077 75 27 75

(Vibet 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

SPRINGFIELD Jakna - Original

900 МКД

ADIDAS Outdoore - Original !!!

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам