1 / 5
peugeot x-fight 100cc
По Договор
05.02.2023 23:14

Виница / Виница

Марка:

Peugeot

Вид:

Скутер

Година:

2003

Модел:

x-fight

Километри:

25000

pali vozi
mk dok

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
077654263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам