1 / 4
SEDISTA ZA GOLF 6 NOVI, BEZ NITU EDNA TOCKA
100 €
02.02.2023 11:59

Гостивар / Гостивар

Se prodavaat dve sedista za GOLF 6, skoro novi, bez nitu edna tochka, nitu fleka.
Ne se skinati nikade, nitu osteteni.
BUKVALNO NOVI !!!

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Jocko
Потврден огласувач
078285000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам