1 / 10
Klub Masicki
2.000 МКД
2.200 МКД
29.01.2023 18:30

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi klub masicki izraboteni od kvalitetna iverica..
Kafeni ima 2 isti
Siva 1
Dimenzii 120x60x52
isprakame po kargo
za onie od stip moze da gi vidat na lice mesto

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

DAS
Stip
Потврден огласувач
075527516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам