1 / 8
Se izdava stan
350 €
21.04.2023 18:29

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ul.Ilindenska

Seizdava stan na ul.Ilindenska na 50metra od VLADA,podoben za zivenje i za kancalarija.
64m2 3 sobi,prazen,so renovirano wc i kujna
tel.078289701

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Радослав
Потврден огласувач
078289701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам