1 / 4
Se prodava kukja vo naselba Pevcina, Tetovo
41.999 €
18.02.2023 12:49

Тетово / Тетово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

116 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Pevcina

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Pevcina, Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: P+1
▪️ Plac: 116m2
▪️ Dvorno mesto: 20m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 85m2
_______________
Cena:
➧41.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам