1 / 1
Продавам детско креветче со душек
4.200 МКД
24.11.2022 08:23

Куманово / Куманово

Продавам супер сочувано детско креветче/лулашка во едно. Комплет со креветчето оди и:
- Душек
- 4 фиоки во долниот дел
- Ограда со кревање и спуштање

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Vladica
Потврден огласувач
071333273
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам