1 / 5
Diadora spd patiki za MTB kako novi
2.200 МКД
Цената е фиксна
13.01.2023 18:20

Кисела Вода / Скопје

Prodavam Diadora SPD patiki za MTB
Vrven kvalitet
Patikite se nekolku pati koristeni i se vo perfektna sostojba
Velicina 41
2500 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077755455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам