Se izdava soba za studentka rabotnicka
1 €
15.11.2022 01:19

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

1 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Se izdava namestena soba za studentka Informacija na telefon
077737643.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Vanco
Потврден огласувач
077737643
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам