1 / 5
SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2023 02:29

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

S9 PLUS

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

SAMSUNG S9 PLUS
ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MANA!
6 GB RAM
64 GB MEMORIJA
SEKOGAS KORISTEN SO ZASTITNA MASKA.
NEMA OSHTETUVANJA !
SLEDUVA SO POLNAC I ZASTITNA MASKA.

🔴EXTRA CENA ZA KESH.🔴

📞INFO: 078 842 928

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

55555
Потврден огласувач
078842928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам