1 / 7
Baram rabota so kateg. C/C1 taho.card certificate
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2023 11:03

Штип / Штип

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Poseduvam kateg. C /C1, taho kart., sertif. za megjun.transport , megjunar.vozacka dozvola. Profesionalnost i odgovornost.
*za E kateg. pravo na polaganje_Januar 2023*
Goran, Stip 071396099
0031685236689 _ viber, what's up

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071396099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам