1 / 1
СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 455м2 во с.КРАВАРИ – БИТОЛА
15 €
20.10.2022 08:45

Битола / Битола

Квадратура:

455 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА
ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 455м2 во с.КРАВАРИ – БИТОЛА
Парцела бр. 333
ЦЕНА: 15€ м2
контакт: 076376969

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078283863
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам