1 / 12
BMW X6 3.5 x drive 157 KW 2008 Godina
20.000 €
02.02.2023 05:53

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

X 6

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

157 kw / 213 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 20.000€
BMW X6 3.5 x drive 157 KW 2008 Godina
MARKA: BMW
MODEL: X6 xdrive 3.5d
PROIZVEDENO: 2008 GODINA
POMINATO: 239.000 KM
SILA NA MOTOR: 157 KW
МENUVAC: AVTOMATIK
GORIVO: DIZEL
⬇️
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам